02129660707

Sık Sorulan Sorular

 

Dilek Feneri İle Kalp Şeklindeki Dilek Feneri Arasındaki Fark Nedir?

Kalp şeklindeki dilek fenerinin özelliği açıldığında diğer dilek fenerlerin aksine görüntüsünün kalp şeklinde olmasıdır. Daha çok düğünlerde kullanılmak için ve sevgililer günü için tercih edilir.

 

Dilek Feneri Nasıl Uçurulur?

Öncelikle dilek balonunu uçurmaya başlamadan önce lütfen aşağıdaki uyarıları dikkate alınız!

 Dilek fenerini uçurabilmeniz için en az iki kişi olmanız gerekir.

 Dilek fenerini dikkatli bir şekilde ambalajından çıkartınız.

 Yuvarlak çemberinden tutarak elinizde sağa ve sola sallayın. İçerisine hava girmesini sağlayın. Bu şekilde feneri açmış olacaksınız.

 Alt kısmında bulunan çemberdeki telin ortasına içinden çıkan mumu yerleştiriniz.

 Bir kişi ayakta durarak dilek fenerinin üst köşelerinden tutar iken, diğer kişide dizlerin üstünde çömelerek aşağı doğru sarkan fenerin altındaki mumu yakmaya başlayacak.

 İçerisindeki bu erimeyen özel mumu yandıkça ısı vermeye başlayacak ve bu sayede balonun içi sıcak hava ile dolacaktır.

 Belli bir süre sonra sıcak havanın etkisi ile artık kendiliğinden uçmaya başlayacaktır.

 

İstediğim Renklerde Dilek Feneri Siparişi Verebilir Miyim?

İster siparişinizi verirken ya da verdikten sonra müşteri hizmetlerimizi arayarak belirtebilir, isterseniz sipariş formumuzun açıklama bölümüne istediğiniz renkleri adetleriyle beraber yazarak alabilirsiniz. Renk belirtilmediği taktirde karışık olarak gönderilecektir. Müşteri hizmetlerimize 0212 966 07 07 ve 0216 240 07 07 numaralı telefonlardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Sipariş Verdiğimde Bana Gönderilecek Olan Dilek Fenerinin Boyutları Nedir?

Sipariş vermeniz taktirde size gönderilecek olan dilek fenerlerinin ortalama boyutu 40 cm çapında 100 cm boyunda olup adınıza faturalı bir şekilde gönderilecektir.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi ister internet sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak ister müşteri hizmetlerimizi arayarak telefonla verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize 0212 966 07 07 ve 0216 240 07 07 numaralı telefonlardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme Alabilir Miyim?

Siparişlerinizi kredi kartı yada havale ile alabileceğiniz gibi kapıda ödeme ile de alabilirsiniz. Bunun için ister müşteri hizmetlerini arayarak ister sipariş sayfamıza tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeler nakit veya kredi kartıyla yapılmaktadır. Kredi kartıyla yapılan ödemeler kargo firmalarından dolayı tek çekim yapılmaktadır. Şuan için hiçbir kargo firması kapıda kredi kartına taksit hizmeti vermemektedir.

 

Kredi Kartına Taksit Yapıyor Musunuz?

Anlaşmalı bankalarımız üzerinden 12 aya varan taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kapıda kredi kartıyla yapılan ödemelerde hiçbir kargo firması müşteriye taksit imkanı vermemektedir. Bu yüzden kapıda kredi kartıyla yapılan ödemelerin hepsi tek çekim olmak zorundadır.

 

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?

Siparişiniz telefonla onaylandıktan 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ortalama 2 iş günü içerisinde kargo görevlisi teslim edilir. Bulunduğunuz bölge kargo teslimatı için mobil alan ise teslimat süresi 1 hafta ile 10 gün arasında değişir. Bulunduğunuz bölgenin mobil alan olup olmadığı konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
02129660707

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın, ilgili yetkililerimiz arayıp ürün hakkında bilgi versin siparişinizi alsın.

Dilek Feneri Dilek Feneri Nedir? Dilek Feneri Fiyatları Sipariş